#KdyžSeNechápeš

online kurz plný inspirace a tipů pro každodenní život v souladu s menstruačním cyklem

Už máte dost svého premenstruačního vzteku, obviňování a pravidelných hádek?

Rozumím Vám. Opravdu. Taky jsem to tak měla. Nemohla jsem kolikrát vydržet ani sama se sebou. Nejhorší pak pro mě byly výčitky typu "PROČ JSEM TAK PROTIVNÁ?! Nezaslouží si to, nic mi neudělali, jsem fakt hrozná..." Netušila jsem, že to trápení má souvislosti s mým cyklem.

Každý měsíc mě stál hodně sil, nervů, hádek, sebeobviňování. A nejen mě, ale i mé okolí.

Jak to ale změnit?! A JDE TO VŮBEC? Ano, jde.

Díky spoustě přečtených knížek a informací, specializovaným kurzům, rokům pokusů a omylů v praxi, třídění rozšířených mýtů, příběhům absolventek mých seminářů, a v neposlední řadě trpělivosti mého partnera a dcery, už vím, jak na svůj menstruační cyklus a jeho proměny. Už vím, že každá fáze skrývá jedinečné dary i nástrahy. A věřte mi, je to velká úleva...

Pojďte, chyťte se mě za ruku, UKÁŽU VÁM ZKRATKU K VAŠÍ KLIDNÉ DOMÁCNOSTI a především... K POCHOPENÍ VÁS SAMOTNÉ JAKO ŽENY. ZASLOUŽÍTE SI TO! Vy i Vaši blízcí.

Ing. Aneta Fialová

zakladatelka webu a Vaše průvodkyně kurzem

Co vše s kurzem získáte?

(teda kromě klidnější domácnosti a pochopení sebe sama :-))

 • Ušetříte spoustu času.
  Kurz obsahuje velké množství tipů pro každodenní život v souladu s menstruačním cyklem, které jsou ověřené praxí. Nemusíte hledat, pátrat, zjišťovat, utrácet peníze za hromadu knih. Máte vše na jednom místě.
 • Kompletní kurz můžete poslouchat kdekoliv.
  Kurz obsahuje videa, mp3 soubory a doplňující texty. Videa je možné stáhnout i v mp3. Můžete tak kurz poslouchat v autě, posilovně, na procházce s kočárkem... V prosinci chystám první vychytávku - všechny doplňkové texty namluvím a budou k dispozici ve formátu mp3. Můžete tak kurz sledovat odkudkoliv, kde je internet, nebo stáhnout obsah v mp3 a poznávat se třeba při vaření nebo na cestě do práce :-)
 • Sama si zvolíte úroveň kurzu.
  Získáte přístup k základním informacím o cyklické proměnlivosti ženy i k mnoha doplňkovým tématům. V sekci BONUSY je například 40 minutové video o aktuálních možnostech v oblasti antikoncepce, odborný článek o zjemnění premenstruačního syndromu, video o tom, jak funguje menstruační cyklus...
 • Dvouletý zdroj novinek, postřehů a technik z ženského světa - BONUSOVOU sekci doplňuji postupně.
  To považuji za velkou výhodu. Po získání přístupu ke kurzu máte i povolení vstoupit do bonusové sekce, kam postupně přidávám videa a články k tomu, co Vás zajímá. Budu natáčet další videa k Vašim dotazům a dalším souvisejícím ženským tématům.
 • Moji přednostní podporu.
  Na doplňující otázky absolventek mých kurzu odpovídám přednostně. Jsem jen jedna, dotazů je někdy hromada. Kurz obsahuje kontaktní formulář, kam mi můžete napsat. Odpovím Vám na e-mail nebo natočím rovnou k tématu video.
 • Dárkovou poukázku.
  Pokud rádi darujete zážitek a puzzle do skládačky sebepoznání jako já, budete mít radost :) Spolu s fakturou za uhrazení kurzu máte možnost stáhnout si i originální dárkový poukaz na kurz - ten si vytisknete, přidáte své originální přání a je to :-)

Něco málo o mně...

Jsem partnerka, maminka tříleté Anežky a především žena. 

Před lety jsem se zamilovala do využití svých ženských darů v každodenním životě. Tím inspiruji a učím této dovednosti další ženy. Jsem zakladatelkou webu jsemženou.cz, certifikovanou lektorkou symptotermální metody (antikoncepce a plánování miminka bez hormonů), průvodkyní online a živých sebepoznávacích kurzů.

Někdy si nostalgicky přeji, abych věděla o tom, že se v průběhu měsíce moje tělo i psychika mění, daleko dřív. Ušetřila bych si spoustu nedorozumění, nepříjemností a měla bych se dříve ráda. Nicméně věřím, že vše je, jak má být. Právě díky tomu, že jsem se nechápala, tu dnes spolu jsme. Právě díky tomu, že jsem se naučila naslouchat svému menstruačnímu cyklu, mohu tuto schopnost předávat dalším ženám. A to mě moc naplňuje - díky, že jste se mnou.

 

Co přesně online kurz obsahuje?

klikněte a podívejte se, jak to v kurzu vypadá.
 • V kurzu najdete celkem 6 lekcí a BONUSOVOU sekci.
  V úvodní a hlavní lekci získáte základní informace o tom, jak se Vy sama v průběhu kurzu měníte - jak se mění Vaše tělo, emoce, myšlenky, množství energie. Dozvíte se, jaké konkrétní dary a nástrahy Vás čekají ve všech 4 fázích cyklu. Dále si pak rozkliknete video a doplňující informace ke každé konkrétní fázi.
 • Informace o všech fázích - podrobně a přehledně.
  Mým hlavním cílem je přiblížit, jak můžete využít každou svoji fázi v KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ. Na praktické využití mých tipů kladu velký důraz. Lekce obsahují základní a doplňující informace. Skvělá je souhrnná tabulka ke každé fázi - jaké jsou její dary a nástrahy. Vždy tak víte, k čemu máte zrovna větší talent a čemu se naopak vyvarovat. U každé fáze také najdete obrázek, kde přibližně tuto fázi v průběhu cyklu očekávat.
 • Videa, mp3 a texty.
  V každé lekci najdete video (pro poslech kdekoliv i ve formátu mp3 ke stažení), doplňující texty, přehlednou tabulku se souhrnem toho podstatného. V průběhu prosince dodám i doplňující texty ve formátu mp3 - můžete si tak poslechnout celý kurz absolutně odkudkoliv a klidně i dokola :-)
 • Přístup ke kurzu 24 hodin denně.
  Poté, co od Vás obdržím platbu, Vám systém odešle přístupová hesla ke kurzu. Na stránky se tak dostanete takřka okamžitě (uhradíte-li kurz platební kartou) a máte možnost začít ihned.
 • Nástěnku pro snadnou orientaci.
  Úvodní stránka obsahuje informace o tom, jak postupně v kurzu pokračovat (kde začít a pod.), jak se v něm orientovat, jak mě můžete kontaktovat. V neposlední řadě se tu také dozvíte, jaká nová videa nebo texty jsem přidala.
 • Otevřenou BONUSOVOU sekci s JINDE NEZVEŘEJNĚNÝM OBSAHEM.
  Řeknu vám to, jak to je - otevřenost považuji za velmi podstatnou. Kurz jsem dávala dohromady déle než rok a půl. Obsahuje to nejlepší a nejfunkčnější, co vám k tématu cyklické proměnlivosti umím předat. Protože proces sebepoznání považuji za nekonečný, budu stále do této sekce přidávat nová videa a texty. Po celou dobu tak budete mít k dispozici to nejlepší, co znám :-) Navíc jsou této sekci vychytávky, které nikde na internetu nenajdete.
Klikněte pro ukázku, jaká témata kurz obsahuje

Objednejte si kurz #KdyžSeNechápeš právě TEĎ!

Cena kurzu se všemi bonusy:  1270 Kč

(Získáte neomezený přístup ke kurzu a bonusové sekci po dobu 2 let)


 

Proč si kurz cením zrovna na 1270 Kč?

Na jeho vzniku jsem pracovala více než rok a půl a je v něm to nejlepší a nejfunkčnější, co znám a sama denně používám. Vypiplávala jsem ho, nechávala na sobě jeho jednotlivé části působit několik měsíců (přesněji - mých cyklů :-)), měnila je, dělala vše co nejlogičtěji a využitelně v praxi. Kurz je sestaven a připraven přesně tak, jak bych si ho já sama s radostí pořídila :-)

Práci sama na sobě považuji za nekonečně krásnou a nekonečnou, a proto i kurz postupně doplňuji o mé nové poznatky, absolvuji další kurzy a vyšší stupně sebepoznání. Všechno na sobě zkouším a teprve to, co se mi osvědčí a považuji za funkční, předávám dál. To vše, abychom se lépe znaly(i), žili ve spokojenějších domácnostech, inspirovali svým příkladem naše děti a okolí. Moje nové ověřené poznatky budete mít jako první (a často jako jediní), v rámci bonusové sekce.

Bonusy ke kurzu více než trojnásobně převyšují jeho hodnotu.

Bonusy ke kurzu (v celkové hodnotě 3 950 Kč)

Nová videa a texty po celé dva roky!

Bonusovou sekci doplňuji postupně o mé nové fígle, poznatky a témata. Po celé dva roky, kdy máte platnou licenci ke kurzu, k nim máte samozřejmě neomezeně přístupy.

Hodnota dárku: 2880 Kč (každý měsíc bonus v hodnotě minimálně 120 Kč)


antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

Video o současných trendech v oblasti antikoncepce

40 minutové video o tom, jaké možnosti v současné době v oblasti antikoncepce máme.

Hodnota dárku: 490 Kč


antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

Jak se mění prožitek z milování v průběhu měsíce?

Video o tom, jak mění naše cyklická proměnlivost naši sexuální energii a s ní i prožitek z milování.

Hodnota dárku: 290 Kč


antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

Jak probíhá menstruační cyklus? Kdy je můj cyklus zdravý?

Video shrnující to základní o fungování menstruačního cyklu. Často narážíme na otázku, co ještě zdravý menstruační cyklus je a co je už "mimo tabulky". Jak to tedy je?

Hodnota dárku: 290 Kč

Co řekly o kurzu jeho absolventky?

Milá Aneto, děkuji Ti za to, že jsi do světa vypustila tak úžasný projekt. Až po té, co jsem si pročetla Tvůj web a ozkoušela online kurz, mi teprve všechno docvaklo :) Jediné, co jsem si ve svých skoro 35letech uvědomovala, bylo, že jsem před menstruací nevrlá... Ale jak jsem se probírala Tvými texty, postupně mi docházelo a ztotožňovala jsem se s tím, co píšeš. Jak se žena cítí a co prožívá během své cykličnosti. Najednou jsem v ruce držela uchopitelný návod na to, jak se sebou pracovat. Najednou mám naději, že se dá celý cyklus zvládnout úplně jinak - lépe. V kurzu jsem našla spoustu potřebných a využitelných informací a rad. Já osobně jsem se zaměřila hlavně na cykličnost ženy. Nejvíce mě bavily videa a možnost stáhnout si je do MP3 formátu je geniální. Člověk si je může pouštět kdykoliv. Pořád dokola a dokola :) Uvědomila jsem si jednu zásadní věc: z každého období se dá něco vytěžit. A díky Tvým radám člověk ví, jak na to. Online kurz vřele doporučuji. Ať už ženám, které se sebou chtějí pracovat a zvládnout "svá období" lépe, tak i ženám, které jsou pouze "zvědavé". Protože jakmile jednou okusíte tento projekt, nebude mít dost :) A hlavně: toto je geniální návod pro muže, jak pochopit nálady své ženy!
Lenkawww.brisni-tanecnice.cz
Milá Anetko, jsem po shlédnutí videí dojatá a plná emocí. Jsi úžasná a já se dmu pýchou, že tahle nádherná žena s pevným a milým hlasem, tanečními pohyby a dokonalým projevem je moje dcera. Tak to promluvilo moje srdce:-) a teď pustíme ke slovu hlavu. Obsah kurzu je ucelený, srozumitelný. Je to skvělý návod na život podle holčičích pravidel, ne podle diktátu společnosti. Závidím všem maminkám, které si Tvůj kurz koupí. Povede se jim totiž díky němu vychovat něžná a sebe-vědomá stvoření s úctou a láskou ke svému tělu, svým přáním, ale i vrtochům a zdánlivým nedokonalostem. Ty sis na to musel přijít sama... Jsem na Tebe pyšná. máma
Dita - moje mamka :-)www.ezirafka.cz

Je kurz #KdyžSeNechápeš pro mě?

Možná se si kladete některou z následujících otázek...

Co když to nemám stejně, co když já se neměním?

To je na tom to krásné - každá žena na této planetě se v průběhu svého menstruačního cyklu mění, a to díky hormonálním změnám v našem těle. Každý malý výkyv znamená velkou změnu v našem těle, myšlení, vnímání emocí, množství energie, kterou máme k dispozici. Je pravdou, že pokud žena užívá hormonální antikoncepci, je tento přirozený proces proměn velmi výrazně omezen. Když jsem viděla samu sebe ve videích v průběhu cyklu, napadlo mě, jak si každá z Vás může otestovat, jestli cyklická je! Natočte si pro sebe každý týden dvouminutové video o tom, jaký jste měla den. Za měsíc si pusťte všechna za sebou - budete zírat, jak se mění Vaše fyzická podoba a vnímání světa!! Teda - pokud neberete hormonální antikoncepci - pak ten rozdíl pravděpodobně nebudete tolik vnímat...

Pro jakou věkovou skupinu žen je kurz vhodný?

Pro všechny menstruující ženy a pro všechny, kteří jim chtějí lépe porozumět. Kurz je vhodný pro dívky, jejich maminky i babičky. Pro muže, kteří chtějí lépe poznat svoji ženu i dceru a chtějí vědět, co kdy doma řešit a kdy se stáhnout :-) Divili byste se, kolik mužů cykličnosti fandí!

V textu píšeš o přeměně vzteku v premenstruační fázi. Co je cílem kurzu - abych vztek a další změny necítila a byla konstantní celý měsíc?

Cílem kurzu je ukázat absolventkám, jak využít své vlastní proměny v rámci menstruačního kurzu v každodenním životě. V myšlence respektu ke každé naší změně, včetně respektu ke vzteku. Ze své zkušenosti totiž vím, že zmiňovaný vztek je jen reakcí na naše nepohodlí, toho, že to nejde podle mého plánu, nepochopení sama sebe. Nedovolení si prožívat menstruační cyklus tak, jak ho cítím. Nedovolení si žít v souladu se svými vnitřními hodnotami. Cílem kurzu je naučit ženy používat dary a vyvarovat se nástrahám, které náš menstruační cyklus obsahuje. A budete se divit, že to zdaleka není jen o premenstruační fázi!

Kurz se mi líbí, ale fakt mám zaplatit tolik peněz? Co když se mi nebude líbit?

My, ženy, máme tendenci na sebe zapomínat, dávat se na další příčky. Znáte to - "až koupím..., tak možná". Když si máme pořídit něco pro radost nebo abychom se cítily lépe, obvykle nám to trvá. Kurz vám ušetří spoustu času a nervů, které vás budou třeba stát další měsíce v nepochopení svého cyklu. Přitom už za pár minut můžete vplouvat do tajů ženského cyklu a udělat další krok k většímu pochopení sebe samé, k prohloubení sebelásky. Je to samozřejmě na vás! Pokud ale přeci jen v prvních 14 dnech po zakoupení kurzu zjistíte, že to není nic pro vás, vrátím vám celou částku zpět.

Vstup do kurzu mám na dva roky. Co se stane pak?!

Jsem přesvědčená o tom, že po dvou letech bude každý znát informace z kurzu i pozpátku :-) Tedy kromě bonusové sekce, která bude postupně narůstat a měnit se. Po vypršení dvou let vám nabídnu za velmi zvýhodněných podmínek prodloužení nebo zvýhodněné členství v jiném ženském tématu - kdoví, kam nás to společně za dva roky dovede :-) Každopádně věřím, že cyklické proměny budete mít už naprosto v malíčku ;-)

Inspirativní videa z průběhu testování #KdyžSeNechápeš

Chcete vidět další videa v přímém přenosu?

Videa vznikla v rámci živého vysílání na Facebooku. Najdete v nich mě a Editu - super ženu a "testovačku" kurzu :-)

Dejte stránce "like" a příště nás máte "live" :-) >>

Mě a Anet dal do kupy její partner a můj kamarád. Ukázalo se, jak dobře jsme si sedly a Anet mě poprosila, abych otestovala její nový kurz s názvem #KdyžSeNechápeš, týkající se ženské cykličnosti. Pro někoho možná téma, pod kterým si představí věci, o kterých "se nemluví", ale mě zaujalo už z toho důvodu, že se v rámci svého podnikání, zaměstnání a vlastně i osobního života zabývám osobnostním rozvojem. A nemýlila jsem se! Kurz je velmi dobře zpracovaný, našla jsem v něm inspiraci zejména pro "time management" a jsem díky němu schopná lépe sledovat jaká fáze v měsíci je vhodná pro plánování nejen pracovních, ale i osobních úkolů. Takže o čem je podle mého #KdyžSeNechápeš? Odpověď je snadná. Kurz není o zbytečném rozebírání intimností, nebo chcete-li záležitostí, které by měly zůstat pod pokličkou. Naopak. Jde především o to objevit své vlohy a nadání v každém jednotlivém týdnu v měsíci a umět se těmto fázím přizpůsobit tak, abychom se cítily lépe a žily kvalitnější život. Být super ženou není totiž o tom, abychom držely nohu na plynu vždy, a to za každou cenu. Super žena totiž ví, kdy je ten správný čas řešit záležitosti, kterým se potřebuje věnovat, kloubit je s osobním i pracovním životem a prostě - umí si to naplánovat :) Díky Anet, kurz stojí za to!
Editalektorka angličtiny, provozovatelka e-shopu v oblasti anti-angingu. https://www.facebook.com/edita.slavickova

Úvodní video

1. týden v souladu s cyklem

přechod ovulační a premenstruační fáze

2. týden v souladu s cyklem

premenstruační fáze

3. týden v souladu s cyklem

menstruační fáze

4. týden teprve bude :-)