Vítám vás na mém webu jsemženou.cz

Chcete žít nebo žijete život bez hormonální antikoncepce? S důvěrou ke svému tělu? S důvěrou v sebe sama?

Pochopit a především umět používat své každoměsíční dary? Pomoci tak sobě v soukromém i pracovním životě? Cítit samu sebe a rozumět si?

Zajímá vás, proč se vám mění v průběhu měsíce nálady? Jak pracovat s tím, že jeden den jste v klidu a druhý den vás všechno vytočí? Chcete se orientovat ve svém vlastním menstruačním cyklu a vědět, že je zdravý?


Zamilovala jsem se do využití svých ženských darů v každodenním životě. Tím inspiruji a učím této dovednosti další ženy. Jsem zakladatelkou webu jsemženou.cz, certifikovanou lektorkou symptotermální metody (na mých stránkách ji najdete pod názvem Vědomá plodnost), průvodkyní online a živých sebepoznávacích kurzů. Konkrétně vám umím pomoci:

sebepoznávací semináře Pardubice, Vědomá plodnost

Aneta Fialová

zakladatelka webu jsemženou.cz

lektorka sebepoznávacích seminářů

V jakých konkrétních tématech se životu bez hormonální antikoncepce věnuji?

Aktuální novinka ze sekce "Ochutnávka mé práce - obsah zdarma"

antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

Mýtus č. 2

Při menstruaci nemohu otěhotnět

Ukázka ze sebepoznávacího semináře Moje menstruace a mýty kolem ní.

Že při menstruaci nemůžete otěhotnět?!

Můžete... A jak lehce :-)

Odbourejme společně mýtus

"PŘI MENSTRUACI NEMOHU OTĚHOTNĚT"

Podívejte se zdarma na video s doprovodným bonusovým textem.

 

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. 

Velmi mi záleží na tom, aby mé e-maily dostávali pouze ti, kterým přináší radost, inspiraci a hodnotné informace. Pokud se kdykoliv rozhodnete, že mejly ode mě už nechcete,  jednoduše se můžete odhlásit ze seznamu příjemců.

Děkuji za krásné zpětné vazby... Těším se i na tu vaši :)

Na cestě sebepoznávání a sebeobjevování jsem již pár let. Pár let, kdy jsem začala vnímat a cítit, že jedině já jsem ta, která má rozumět svému tělu a co se v něm děje. Můj zájem se pomalu ale jistě dobírá k poslání duly, a tak jsem si myslela, že již pro mě není moc tajemství k objevování. Musím říci, že po zhlédnutí druhého mýtu se mi doplnilo pár detailů, o kterých jsem třeba vůbec nevěděla. Skvělé! Kdybych tento seminář viděla několik let zpět, bude to pro mě asi jako když Kolumbus objevil Ameriku. Je skvělé, že existují ženy jako Aneta a díky tomu se mohou hlavně mladé dívky seznámit sami se sebou tak, jak nám náleží a jak dříve nebylo možné a přivádět na svět děti vědomě a s láskou. Jen tak dál :-)

Kláražena na cestě k sobě :-)