Přihláška na sebepoznávací seminář

7. 11. 2019 (čtvrtek) - 17:00-20:00 - Cyklická proměnlivost ženy

antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

Co absolvováním semináře získáte?

 • 1
  Základní orientaci v tématu cyklické proměnlivosti ženy
  Dozvíte se, jakými fázemi každý měsíc procházíte vy, vaše tělo i mysl. Budeme si povídat o tom, že každá ze čtyř fází s sebou nese zesílení určitých talentů a zase naopak jsou činnosti, kterým je fajn se chvíli vyvarovat :)
 • 2
  Tipy z praxe
  Sdílím s vámi to, jak mi vědomí vlastní cyklické proměnlivosti usnadňuje každodenní činnosti a jejich plánování doma, v práci, s rodinou.
 • 3
  Návod, kudy vést své první kroky
  Vím, že je těžké s čímkoliv především začít. Proto první kroky v aplikace tématu cyklické proměnlivosti ženy uděláme spolu na semináři. V průběhu kladu důraz na to, aby každá absolventka uměla využívat svoji cyklickou proměnlivost ve svém každodenním životě.
 • 4
  Prostor pro vaše dotazy
  Velkým plusem toho, že se setkáme osobně je to, že se můžete hned ptát na to, co vás zajímá. Tato část je dobrovolná - kdo chce, ptá se :-)

S úhradou do 31. 10. 2019 je pro vás seminář za polovičku - 210,-Kč (vč. DPH)

Od 1.11. je cena večerního semináře 420,-Kč (vč. DPH)

 

Své místo na semináři si rezervuješ uhrazením kurzovného  ( do 31.10. je to 210,-Kč/ osobu, po tomto datu 420,-Kč/osobu). Mé číslo účtu je 1092160056/3030, do poznámky napiš své jméno a datum semináře, na který se hlásíš. Jakmile mi tvá platba přijde, pošlu ti emailem potvrzení.

Napiš mi prosím také e-mail, kde uvedeš své jméno a kurz, na který se hlásíš. Jen tak mohu spárovat tvoji platbu s přihláškou a napíšu ti bližší info ke kurzu, až se bude termín blížit.

Měla jsem přihlašování automatické, platby kartou apod. Vím, že je to pohodlnější pro všechny. Ale zdražuje to ale mé semináře, a to mi přijde v tuto chvíli zbytečné. Takhle ti můžu dát třeba seminář za půlku ;-) Pokud souhlasíš, strávíš nějaký čas platbou v online bankovnictví navíc, já si dám práci se spárováním plateb a tvorbou faktur, a ušetříme si peníze navzájem. :-)

 

Těším se na naše setkání,

Aneta.

 

Případné vrácení kurzovného apod. se řídí obchodními podmínkami. 

Potřebujete pomoci nebo se chcete na něco zeptat?

Napište mi na aneta@jsemzenou.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.