Přihláška na sebepoznávací seminář

24. 3. 2018 (9:00-16:00) Vědomá plodnost

antikoncepce a plánování početí bez hormonů

 

místo konání: DOMEQDornych 519/47e , 61700 Brno, Trnitá (na mapě zde)

 

 

antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

Poznámka ke kurzu: Počet míst na kurzu je vždy výrazně omezen. Velmi mi záleží na tom, aby každý uměl po absolvování semináře metodu aplikovat sám na sobě (respektive v páru).

BONUSY k semináři

 • Přijďte v páru jen za 150,-Kč
  Většina párů dnes vnímá otázku antikoncepce nebo plánování početí miminka jako společnou věc. A já tuto myšlenku sdílím a podporuji. Proto jsem se rozhodla, že za celodenní seminář včetně veškerého komfortu (výukové materiály, občerstvení..) zaplatí druhý z páru symbolickou cenu 150,-Kč - tuto možnost jednoduše zaškrtněte v přihlášce níže.
 • První vyhodnocení vaší tabulky s cyklem máte ode mě jako dárek
  Je mojí prioritou, aby uměl každý účastník kurzu metodu používat a byl si s vyhodnocením jistý. Proto jsem si pro vás připravila svoji asistenci s první tabulkou jako dárek :)
 • 50% zvýhodnění PO CELÝ ROK po absolvování kurzu
  Celý rok po absolvování kurzu máte moji osobní asistenci s vyhodnocením tabulek s 50% zvýhodněním - po mejlu i Skype.
 • Výukové materiály
  Na kurzu pro vás budu mít připravené materiály, které potřebujete k naučení se metody - ty si samozřejmě odnesete domů. V rámci materiálů na doma mám pro Vás ještě jedno překvapení :-)

Co absolvováním semináře získáte?

 • 1
  Naučíte se používat symptotermální metodu
  V průběhu semináře se postupně naučíte metodiku symptotermální metody - tak, abyste ji uměli používat sami na sobě. Kladu velký důraz na to, aby každý absolvent kurzu skutečně uměl metodu bezpečně používat a byl si v tom jistý. To poslední získáte samozřejmě až praxí, ale budu vám nablízku, "kdyby cokoliv" :-)
 • 2
  Návod, kudy vést své první kroky
  Vím, že je těžké s čímkoliv především začít. Proto první kroky v aplikaci symptotermální metody do vašeho denního života uděláme společně v průběhu dne.
 • 3
  Tipy na práci s plodnou fází
  Často mám dotazy na téma: "Co ale v plodné fázi, to máme být bez milování?!" Rozumím tomu. A protože to jsou otázky, které jsme museli s partnerem také vyřešit, tak i tomuto tématu se budeme společně na setkání věnovat.
 • 4
  Prostor pro vaše dotazy
  Velkým plusem toho, že se setkáme osobně je to, že se můžete hned ptát na to, co vás zajímá. Tato část je dobrovolná - kdo chce, ptá se :-)

ZVÝHODNĚNÁ HODNOTA PLATÍ JEN PRO BRNO. Díky milé spolupráci s pořadatelem - agenturou FOREIGNERS - mohu účastníkům brněnského kurzu nabídnout zvýhodněnou cenu.

Hodnota celodenního semináře je 960,-Kč (vč. DPH)

Pro pár je hodnota 1110,-Kč (vč. DPH)

Potřebujete pomoci nebo se chcete na něco zeptat?

Napište mi na aneta@jsemzenou.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.