Přihláška na sebepoznávací seminář

24. 11. 2019 (neděle) 9:00-16.00 -  VĚDOMÁ PLODNOST (Novoměstská ulice, Chrudim)

antikoncepce  bez hormonů

antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

Poznámka ke kurzu: Počet míst na kurzu je vždy výrazně omezen. Velmi mi záleží na tom, aby každý uměl po absolvování semináře metodu aplikovat sám na sobě (respektive v páru).

BONUSY k semináři

 • Přijďte v páru jen za 150,-Kč
  Většina párů dnes vnímá otázku antikoncepce nebo plánování početí miminka jako společnou věc. A já tuto myšlenku sdílím a podporuji. Proto jsem se rozhodla, že za celodenní seminář včetně veškerého komfortu (výukové materiály apod.) zaplatí druhý z páru symbolickou cenu 150,-Kč. Napište mi prosím, že jdete v páru, do políčka "zpráva" na přihlášce.
 • První vyhodnocení vaší tabulky s cyklem máte ode mě jako dárek
  Je mojí prioritou, aby uměl každý účastník kurzu metodu používat a byl si s vyhodnocením jistý. Proto jsem si pro vás připravila svoji asistenci s první tabulkou jako dárek :)
 • 50% zvýhodnění PO CELÝ ROK po absolvování kurzu
  Celý rok po absolvování kurzu máte moji osobní asistenci s vyhodnocením tabulek s 50% zvýhodněním - po mejlu i Skype.
 • Výukové materiály
  Na kurzu pro vás budu mít připravené materiály, které potřebujete k naučení se metody - ty si samozřejmě odnesete domů.

Co absolvováním semináře získáte?

 • 1
  Naučíte se používat symptotermální metodu
  V průběhu semináře se postupně naučíte metodiku symptotermální metody - tak, abyste ji uměli používat sami na sobě. Kladu velký důraz na to, aby každý absolvent kurzu skutečně uměl metodu bezpečně používat a byl si v tom jistý. To poslední získáte samozřejmě až praxí, ale budu vám nablízku, "kdyby cokoliv" :-)
 • 2
  Návod, kudy vést své první kroky
  Vím, že je těžké s čímkoliv především začít. Proto první kroky v aplikaci symptotermální metody do vašeho denního života uděláme společně v průběhu dne.
 • 3
  Tipy na práci s plodnou fází
  Často mám dotazy na téma: "Co ale v plodné fázi, to máme být bez milování?!" Rozumím tomu. A protože to jsou otázky, které jsme museli s partnerem také vyřešit, tak i tomuto tématu se budeme společně na setkání věnovat.
 • 4
  Prostor pro vaše dotazy
  Velkým plusem toho, že se setkáme osobně je to, že se můžete hned ptát na to, co vás zajímá. Tato část je dobrovolná - kdo chce, ptá se :-)

S úhradou do 14. 11. 2019 zaplatíte za celodenní seminář polovinu, tedy 600,-Kč (vč. DPH), za pár 750,-Kč

Po tomto datu je kurzovné 1200,-Kč (vč. DPH), za pár 1350,-Kč

Své místo na semináři si rezervuješ uhrazením kurzovného  ( do 14.11. je to 600,-Kč/ osobu, po tomto datu 1200,-Kč/osobu). Mé číslo účtu je 1092160056/3030, do poznámky napiš své jméno a datum semináře, na který se hlásíš. Jakmile mi tvá platba přijde, pošlu ti emailem potvrzení.

Napiš mi prosím také e-mail, kde uvedeš své jméno a kurz, na který se hlásíš. Jen tak mohu spárovat tvoji platbu s přihláškou a napíšu ti bližší info ke kurzu, až se bude termín blížit.

Měla jsem přihlašování automatické, platby kartou apod. Vím, že je to pohodlnější pro všechny. Ale zdražuje to ale mé semináře, a to mi přijde v tuto chvíli zbytečné. Takhle ti můžu dát třeba seminář za půlku ;-) Pokud souhlasíš, strávíš nějaký čas platbou v online bankovnictví navíc, já si dám práci se spárováním plateb a tvorbou faktur, a ušetříme si peníze navzájem. :-)

 

Těším se na naše setkání,

Aneta.

 

Případné vrácení kurzovného apod. se řídí obchodními podmínkami. 

Potřebujete pomoci nebo se chcete na něco zeptat?

Napište mi na aneta@jsemzenou.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.