Přihláška na sebepoznávací seminář

22. 2. 2018 (17:00 - 20:00) Moje menstruace a mýty kolem ní

antikoncepce, menstruace a mýty kolem ní, Vědomá plodnost, sebepoznávací semináře, cyklická proměnlivost ženy

BONUS k semináři

 • Doprovod dívky je dárek ode mě
  Tento druh semináře je jedním ze zásadních pilířů mé práce. Jeho cílem je zvýšit informovanost dívek o menstruaci a vytvoření si co možná nejhezčího vztahu k tomu, co ženu provází po většinu jejího života - k menstruaci. Chci maximálně podpořit k účasti i maminky nebo osoby dívce blízké. Proto jsem se rozhodla dát vstup této podporující osobě jako dárek ode mě.

Co absolvováním semináře získáte?

 • 1
  Základní orientaci v tématu menstruace
  Budete vědět, kdy je váš cyklus zdravý a na co už si dát pozor. Jak menstruace probíhá a jaké změny s sebou každý měsíc nese.
 • 2
  Návod na zlepšení vztahu ke své menstruaci
  Vím, že je těžké s čímkoliv především začít. Proto první kroky k tomu, abyste měla svoji menstruaci ráda, uděláme spolu na semináři.
 • 3
  Rozbouráme společně nejčastější mýty kolem menstruace a dospívání
  Tak třeba já jsem si ještě před pár lety myslela, že během menstruace nemohu otěhotnět. A takových mýtů kolem nás pluje! Jejich riziko je v tom, že nás leckdy ani nenapadne něco zpochybnit - bereme to jako fakt. Nojo, ale co když je to jinak? :-)
 • 4
  Tipy z praxe pro přípravu na svoji první menstruaci
  Je to velký mezník v životě dívky - ženy. Ať chceme nebo ne, je to tak a to, jakým způsobem proběhne naše první menstruace, tak položíme jeden ze základních kamenů svého vztahu ke svému vlastnímu menstruačnímu cyklu. Budeme si povídat o tom, jak to udělat co nejlépe pro sebe samu.
 • 5
  Prostor pro vaše dotazy
  Velkým plusem toho, že se setkáme osobně je to, že se můžete hned ptát na to, co vás zajímá. Tato část je dobrovolná - kdo chce, ptá se :-)
 • 6
  Podporu vztahu
  Doba dospívání není lehká ani pro jednoho - ani pro dívku a ani pro její rodinu. Na obou stranách jsou obavy, strachy, očekávání. Sdílení takto intimního tématu, jakým bezpochyby menstruace je, vás v tomto období podpoří.

Hodnota večerního semináře je pro mámu a dceru celkem 420,-Kč (vč. DPH)

Potřebujete pomoci nebo se chcete na něco zeptat?

Napište mi na aneta@jsemzenou.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.